Ing. Vladimír Pulchart, MBA

Svým klientům nabízím prvotřídní služby jak při prodeji jejich nemovitostí, tak při hledání nového bydlení, místa pro podnikání nebo vhodné investice, to vše s cílem dospět společně k optimálnímu řešení jejich potřeb. Samozřejmostí je prvotní analýza dané oblasti, prezentace prodávané nemovitosti podle přání klienta, prověření zájemců a výběr těch pravých pro prohlídky a další jednání. Pro kupujícího následuje výběr vhodné nemovitosti a prověření všech skutečností, jako je právní a technický stav, inženýrské sítě, územní plánování, daňové aspekty a další. Následuje zpracování rezervačních a kupních smluv, jednání s katastrem nemovitostí a předání nemovitosti. Tím ovšem zdaleka výčet poskytovaných služeb nekončí.

Díky tomu, že se při své práci mohu opírat o silnou Realitní a investiční skupinu STING, mohu škálu nabízených služeb rozšířit o další zajímavé služby, jako je poskytnutí zálohy na kupní cenu, rychlý výkup nemovitosti, kompletní finanční a pojišťovací servis či řešení zadlužení vlastníka.

I v dnešní moderní době internetu a dostupnosti různých serverů a vzorů přináším svým klientům přidanou hodnotu, a to důkladnou péčí o celý obchodní případ od A až do Z podpořenou trvalým vzdělávacím procesem v oboru a předchozími zkušenostmi v manažerských funkcích v oblasti financí. Hodnocení své práce ponechávám na spokojených klientech, pro které jsem za poslední měsíce realizoval obchody za více než 140 mil Kč.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

100 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Filip V.

Bez textového hodnocení

Marek N.

Bez textového hodnocení

Hana B.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 670 576
E-mail:
vladimir.pulchart@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Budějovická 1523/9a
140 00 Praha 4 - Michle

Zanechejte makléři zprávu