Strahil Antonov

Hlavní impuls pro práci realitního makléře přišel ve chvíli, kdy jsem získal zkušenosti v oblasti realit ve svém předchozím zaměstnání. Zároveň jsem toužil po změně a chtěl jsem se osamostatnit.

Svým klientům se snažím nabídnout individuální přístup. Chci být takovým makléřem, kterého bych si i já vybral, kdybych potřeboval realitní služby.

V současné době se věnuji zprostředkování prodeje a výkupu všech typů nemovitostí. Rád Vám pomohu najít investičně zajímavou nemovitost či vhodný objekt k podnikání.

Přes svou osobní stránku bych se Vám rád přiblížil ne jako zástupce společnosti, ale jako osobní makléř. Určitě všichni víte, že samotná spolupráce není jen o společnosti, ale hlavně o přístupu jednotlivce. 

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

97 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Antonín L.

Velmi ochotný, vstřícný a erudovaný makléř. Velmi doporučuji všem.

Tomáš M.

Bez textového hodnocení

Jan D.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 670 517
E-mail:
strahil.antonov@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Budějovická 1523/9a
140 00 Praha 4 - Michle

Zanechejte makléři zprávu