Rostislav Zbořil

K práci realitního makléře jsem se dostal úplnou náhodou. Alespoň na začátku kariéry jsem si to myslel. Dnes už vím, že to tak mělo být. Poprvé v životě mě má práce opravdu baví a díky zpětné vazbě spokojených klientů mohu s největší pravděpodobností říci, že ji dělám dobře. Úspěšně uzavřené případy mě motivují pro další práci. V roce 2017 jsem úspěšně složil zkoušky na pozici Specialista na trh s nemovitostmi.

Svým stávajícím i novým klientům mohu nabídnout jak poradenství v oblasti koupě a prodeje nemovitosti, tak i realizaci samotného obchodu. Poskytuji konzultace v případě oddlužení nemovitosti a provádím tržní ocenění nemovitosti zejména pro dědická řízení a různá soudní jednání.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

96 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Hana V.

Bez textového hodnocení

Milan K.

Bez textového hodnocení

Luděk S.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 100 126
E-mail:
rostislav.zboril@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Hlavní třída 433/25
787 01 Šumperk

Zanechejte makléři zprávu