Volejte zdarma 800 10 30 10

Byt 3+1 na prodej, Hutisko-Solanec

Byt 3+1, Hutisko-Solanec - video prohlídka
Prodáno
Cena 3 340 000 Kč
(včetně provize RK a právních služeb)
kód zakázky
127931
okres
Vsetín
lokalita
Hutisko-Solanec
dispozice bytu
3+1
vlastnictví
osobní vlast.
podlaží
počet podlaží objektu
užitná plocha
67 m2
bezbariérový byt
Ne
více parametrů

Nabízíme k prodeji cihlový byt v osobním vlastnictví s dispozicí 3 + 1 (cca 67m2) v klidné, krásné lokalitě obce Hutisko. Bytová jednotka po částečné rekonstrukci je umístěna na 2.podlaží cihlového domu s celkem čtyřmi jednotkami. Součástí bytového domu jsou také sklepní prostory a dvě dvougaráže. Pozemky v okolí domu o celkové rozloze 2.316m2 jsou v podílovém spoluvlastnictví ke každé jednotce, tudíž možnost využívat jak ke grilování, sportovním aktivitám tak i parkování či postavení kotce pro psa.

V samotném bytě nalezneme tři samostatné neprůchozí pokoje, kuchyni s jídelnou, koupelnu se sprchovým koutem, samostatné WC a balkón. Vytápění jednotky a ohřev vody je řešeno průtokovým plynovým kotlem s rozvody do radiátorů. Velkou výhodou bytu je také garážové stání a soukromé parkovací místa přímo za domem.

V blízkém okolí se nachází jak základní škola, školka, obchod, restaurace, obecní úřad a lékaři tak i krásná příroda s lesy a loukami. Doporučuji velmi prohlídku tohoto bytu s nádhernými

více informací