Petra Vlachynská

96 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Ivana R.

Byla jsem velmi spokojena s profesionálním přístupem makléře

Marie H.

Jednání, komunikace, vstřícnost paní Vlachynské byly na vysoké profesionální i lidské úrovni.

Zdeněk V.

Paní Petra Vlachynská se o prodej pozemků našich klientů v Kunovicích po celou dobu vzorně starala, podrobně nás informovala o postupu věci jak písemně, tak i telefonicky, jednotlivé kroky předkládala okamžitě ke schválení, telefonáty s ní byly vždy příjemné a věcné, písemné projevy včetně právních dokumentů bezchybné, její činnost jako makléřky byla na vysoké profesionální úrovni a navíc se vyznačovala mimořádně přátelským přístupem.

Irena V.

Bez textového hodnocení

Regina F.

Bez textového hodnocení

Aleš J.

Paní Vlachynská mě po celou dobu průběžně informavala o aktuálním stavu obchodu, vedla efektivní komunikaci o oběmi stranami. Celá koupě nemovitosti proběhla rychle a efektivně tak, že jsem nemusel zbytečně na nic čekat a po celou dobu jsem měl přehled o aktuálním stavu a dění. Podpisy smluv jsem mohl řešit na pobočce v místě svého bydliště, což také oceňuji. Děkuji za velice milý a osobní přístup.

Lukáš K.

Paní Vlachynská je úžasná profesionálka, má přehled, je vstřícná. při prodeji nemovitosti mně byla v kterémkoliv čase k dispozici a vše probíhalo rychleji, než jsem doufala. Děkuji.

Blanka V.

Bez textového hodnocení

Zdeněk M.

Paní Vlachynská je velmi sympatická, ochotná a kompetentní. Děkuji za rychlý a bezproblémový obchod.

Lenka D.

Chtěl bych paní Vlachynské moc poděkovat za ochotu, vstřícnost a obětavost, kterou projevila při zprostředkování koupě rodinného domu. Také jí patří velký dík za pomoc při odstraňování nečekaných problémů a cenné rady, bez kterých bych se neobešel. Její přístup byl naprosto profesionální a její ochota určitě přesahovala rámec jejích povinností. Přiznám se, že když jsem se rozhodoval, zda koupit dům prostřednictvím Vaší RK, byl jsem velmi obezřetný a hodně jsem to zvažoval, protože jsem v minulosti měl velmi špatnou zkušenost s jedním z Vašich (naštěstí už, doufám, bývalých) makléřů. Tuším, že se jmenoval Hlaváček, ale už si to přesně nepamatuji. Paní Vlachynská, ale svým přístupem, pověst Stingu v mých očích napravila a s celým obchodem jsem nadmíru spokojen. S paní Vlachynskou jsem domluven na spolupráci při realizaci dalších obchodů a věřím, že opět budu maximálně spokojen, tak jako nyní.

Martina V.

Dobrý den, paní Vlachynská je neskutečně obětavá, akční, ochotná a pro svoji práci vynakládá velké úsilí. Jsem nadmíru spokojená. Už jsem ji doporučila svojému známému, který chce prodávat pozemky.

Marcela B.

Bez textového hodnocení

Jana B.

Bez textového hodnocení

Martin Š.

Bez textového hodnocení

Zdeněk K.

Bez textového hodnocení

Pavel B.

Chci poděkovat za velice profesionální a nadstandartní přístup, veštkerá jednání a následná realizace proběhla přesně podle našich představ.

Kateřina C.

Bez textového hodnocení

Ivana E.

Nemám absolutně co vytknout. Slečna makléřka je velmi vstřícná, lidská, chápavá, poradí a svou práci dělá velmi dobře. Kdyby makléři alespoň měli z poloviny takový přístup, bylo by vše fajn.

Ondřej Z.

Bez textového hodnocení

Petr V.

Bez textového hodnocení

Magda S.

ne mám co vytknout vždy jsem byl spokojen na 100 procent

Věra M.

Bez textového hodnocení

Luděk P.

Bez textového hodnocení

Roman M.

Bez textového hodnocení

František H.

Bez textového hodnocení

Zuzana P.

S makléřem jsem byl velmi spokojen.

Miroslav H.

Paní Vlachynská je ochotná,vstřícná,chytrá,lidská,milá a hezká.Ale je i přímá a rázná.Své práci rozumí,vše podrobně vysvětlí,rychle reaguje na telefonáty,e-maily a SMS.Pracuje sedm dní v týdnu.Co slíbí,to platí.Její přístup je naprosto skvělý. Paní Vlachynská je profesionál na svém místě!!!

Ladislava H.

Paní Vlachynská je odborník na svém místě a senzační paní se kterou máme jen ty nejlepší zkušenosti .Díky Vám !!!!!!!!!!!

Ludmila J.

Já prodával dům přes realitku důmrealit.To byla tak strašná zkušenost,že jsem se z toho nemohl vzpamatovat.Když jsem někde řekl,že bych dal dům na prodej do realitky Sting,každý člověk mě odrazoval,že jste nejhorší RK.Nevím jak k tomu přišli.Moje zkušenost je úplně jiná,já se opět nemohu vzpamatovat,ale tentokrát je to obráceně.Paní Vlachynská se o mě stará jak o nemluvně,zařídí přepis domu i s energiemi.Prostě člověk na svém místě.Se vším mě poradila,kdybych potřeboval poradit i po prodeji,věřím,že se mě bude věnovat.Prostě děkuji,děkuji,děkuji. S pozdravem Kopeček Libor

Libor K.

Vše bylo v naprostém pořádku a k plné spokojenosti. Děkuji

Miloš S.

Velmi příjemné jednání, váš makléř mi vyšel maximálně časově vstříc. Vše přichystáno, vřele doporučuji, Byla jsem velmi spokojena. Děkuji moc. Esterková

Lenka E.

Vyzdvihl bych vstřícné jednání, ochotu. Domluva byla rychlá. Paní mluvila jasně a srozumitelně. díky

Libor V.

Moc děkuji p. Vlachynské za výbornou práci a komunikaci s námi.Dále děkuji p.Rachunkové a celému kolektivu firmě STING..

Miroslav M.

Bez textového hodnocení

Dana B.

Bez textového hodnocení

Tomáš L.

Ještě jednou moc moc děkuji.

Eva K.

makléřka je prosím nejen hezká,ale i chytrá

Miroslav B.

Bez textového hodnocení

Tomáš K.

Paní Vlachynská je profesionálka na svém místě, tak nějak by měla vypadat práce realitní makléřky.

Bohumil Š.

Bez textového hodnocení

Jaroslav Š.

Ochota,příjemná komunikace,vstřícnost...........

Petra H.

Paní Vlachynská je velmi příjemná,vstřícná,skvělý,hlavně lidský přístup ke klientům.Děkujeme za spolupráci.

Helena J.

Bez textového hodnocení

Josef P.

Paní Vlachynská je prostě vynikající, pracuje nostop 7 dní v týdnu. Když realitního makléře tak jedině p. Vlachynskou.

Stanislava D.

Bez textového hodnocení

Pavel H.

Příjemné jednání po všech stránkách; doporučuji.

Zdeněk Ž.

Profesionální přístup, rychlost, spolehlivost, vstřícnost - vynikající.

Jana H.

Bez textového hodnocení

Martina N.

Paní mooc ochotná a milá :) děkuji za takový přístup a takové lidi!!!

Lenka K.

Petra Vlachynská je opravdu dobrá !!!

Jan K.

Velmi aktivní makléřka.Bez ohledu na vlastní čas, snaží se vždycky vyhovět časovým možnostem zákazníka a vždy se přizpůsobí okolonostem.

Josef P.

Bez textového hodnocení

Martin K.

Bez textového hodnocení

Lucie K.

Pracovat s paní Vlachynskou byla procházka růžovou zahradou. Prostě luxus. Nechápu, jak to zvládá, ale prostě kdykoliv bylo potřeba, vždy byla k dispozici. Reagovala na e-maily, nepřijaté hovory od nás, sms. Prostě jedna báseň. I nyní po transakci, když něco potřebujeme, tak je k dispozici i teď. Děkuji za ní. Jeden z kvalitních lidí na svém místě. Při hledání domu - jsem potkala dost makléřů, ale takovou ochotu, ne. Díky za Paní Vlachynskou.

Martina D.

Bez textového hodnocení

Jana G.

Bez textového hodnocení

Dimitar K.

Bez textového hodnocení

Jan P.

Bez textového hodnocení

Pavla M.

Bez textového hodnocení

Tomáš H.