Petra Vlachynská

Každý člověk má v životě několik významných a zásadních momentů. Mezi ty mé patří i možnost být součástí tak velké skupiny jako je STING. Jsem hrdá na to, že mohu pracovat ve společnosti, která ctí slušné jednání, dodržuje pravidla a stále ještě patří mezi ty, kteří chtějí pomoct.

Mou prací je umožnit a usnadnit lidem koupi, prodej či pronájem nemovitosti, aby si splnili jednu ze základních lidských potřeb a tužeb, a to je mít svůj domov. Postupem času se také přidaly potřeby klientů řešit exekuce, dražby a insolvence.

Pevné základy firmy mi umožňují vykonávat tuto práci již přes 10 let. Za tu dobu jsem poznala spousty lidských příběhů, které se skrývají u každé nemovitosti. Jsem ráda, když se ke mně klienti vracejí, a děkuji také za spoustu kladných doporučení.

 

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

95 %

Hodnocení makléře

Chtěl bych paní Vlachynské moc poděkovat za ochotu, vstřícnost a obětavost, kterou projevila při zprostředkování koupě rodinného domu. Také jí patří velký dík za pomoc při odstraňování nečekaných problémů a cenné rady, bez kterých bych se neobešel. Její přístup byl naprosto profesionální a její ochota určitě přesahovala rámec jejích povinností. Přiznám se, že když jsem se rozhodoval, zda koupit dům prostřednictvím Vaší RK, byl jsem velmi obezřetný a hodně jsem to zvažoval, protože jsem v minulosti měl velmi špatnou zkušenost s jedním z Vašich (naštěstí už, doufám, bývalých) makléřů. Tuším, že se jmenoval Hlaváček, ale už si to přesně nepamatuji. Paní Vlachynská, ale svým přístupem, pověst Stingu v mých očích napravila a s celým obchodem jsem nadmíru spokojen. S paní Vlachynskou jsem domluven na spolupráci při realizaci dalších obchodů a věřím, že opět budu maximálně spokojen, tak jako nyní.

Martina V.

Dobrý den, paní Vlachynská je neskutečně obětavá, akční, ochotná a pro svoji práci vynakládá velké úsilí. Jsem nadmíru spokojená. Už jsem ji doporučila svojému známému, který chce prodávat pozemky.

Marcela B.

Bez textového hodnocení

Jana B.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Video prohlídky

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
725 661 698
E-mail:
petra.vlachynska@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Hradební 1306
686 01 Uherské Hradiště

Zanechejte makléři zprávu