Petr Psotka

CHCETE PRODAT ČI KOUPIT NEMOVITOST? ZA CO NEJLEPŠÍ CENU? BEZPEČNĚ? RYCHLE?

Prodat nemovitost dokáže dnes téměř každý. Ovšem prodat ji dobře, rychlebezpečně, vyžaduje znalosti, zkušenosti a správné prodejní nástroje. Věřím, že úspěch spočívá v detailech, odbornosti a slušném jednání. Pokud to vnímáte stejně, jsou mé služby určeny právě pro Vás.

RÁD SE STANU VAŠÍM REALITNÍM MAKLÉŘEM

Prodejní nástroje, které k obchodu s nemovitostmi používám, se mohou lišit dle konkrétní situace a nemovitosti. Cíl je ale stále stejný. Uzavřít společně dobrý obchod k Vaší maximální spokojenosti.

O MNĚ

Jmenuji se Petr Psotka. Obchodu se věnuji celý svůj profesní život. A protože mě zaujaly reality a obchod s nimi, rozhodl jsem se změnit směr své kariéry a stát se realitním makléřem. Jelikož je pro mě důležitá kvalita služeb a bohatá nabídka produktů, které svým klientům chci poskytovat, rozhodl jsem se vybrat silného partnera – Realitní a investiční skupinu STING.

Prodej nemovitostí chápu jako exkluzivní službu založenou na detailních znalostech obchodních postupů, právních a stavebních náležitostí a marketingu. Proto se pravidelně vzdělávám, používám moderní technické i marketingové nástroje. Investuji do každého prodeje mnoho času a vlastní prostředky, proto mám velkou motivaci na realizaci prodeje v co nejkratším čase. Mým cílem je maximální spokojenost klientů na obou stranách obchodu.

„Pomáháme lidem ke spokojenému bydlení“ – to je motto naší realitní kanceláře, které jsem si osvojil i já. Osobní přístup ke klientům je mojí nejvyšší prioritou. Největší odměnou je pro mě kladná reference a doporučení mých zákazníků.

Chcete i Vy využít moderní prodejní nástroje při prodeji Vaší nemovitosti? Svým klientům poskytuji kompletní realitní služby:

  • předprodejní konzultace
  • stanovení tržní ceny nemovitosti
  • příprava nemovitosti k prodeji
  • profesionální fotografie a video nemovitosti
  • energetický průkaz budovy (PENB)
  • vyhotovení půdorysů nemovitosti
  • marketingová podpora prodeje
  • kompletní právní servis
  • zastupování při řízení na katastru nemovitostí
  • zajištění nejvýhodnější hypotéky

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

95 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Petra J.

Bez textového hodnocení

Petr K.

Z důvodů náročnosti nemovitosti před panem Psotkou smekám.

Bohumil F.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 670 558
E-mail:
petr.psotka@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Hradební 1306
686 01 Uherské Hradiště

Zanechejte makléři zprávu