Ing. Olga Vaculíková

Mám štěstí, že jsem součástí týmu zlínské pobočky STINGu od jejího otevření v roce 2005. V tom roce jsem cítila, že potřebuji životní změnu a má osobní zkušenost s realitami mě přivedla právě sem. Dynamika, firemní i osobní rozvoj, silné zázemí a přátelská atmosféra. Byla to jasná volba.

Za ta léta strávená v realitním byznysu mohu při své současné práci specialisty na trh s nemovitostmi čerpat ze všech předcházejících zkušeností. Pracovala jsem na pozici asistentky, na developerských projektech, obchodovala jsem s komerčními nemovitostmi a v neposlední řadě jsem byla manažerkou na pobočkách Zlín a Uherské Hradiště.

V návaznosti na změny ve společnosti se stále mění a vyvíjí i realitní trh. Rutina a každodennost jsou mé práci cizí, proto mě kontakt s lidmi a realitami stále baví a naplňuje. Permanentní průběžné vzdělávání v oboru považuji za naprostou nezbytnost.

Doposud jsem pod hlavičkou STINGu zobchodovala více než 100 nemovitostí v hodnotě přes 170 mil. Kč. Svým klientům poskytuji profesionální, odborný a kompletní servis ve všech oblastech souvisejících s realitami. Každý klient je pro mě jedinečný, proto je pro mě důležitý osobní a lidský přístup. Odměnou jsou mi návraty klientů při řešení dalších životních situací spojených s nemovitostmi či následná doporučení. Získané důvěry klientů si velmi vážím.

Pokud potřebujete poradit se stanovením ceny Vaší nemovitosti, při řešení exekucí, při koupi, prodeji či pronájmu nemovitostí, můžete se na mě s důvěrou obrátit. Ráda Vám poskytnu nezávazné konzultace.

Specializuji se na nemovitosti v okrese Zlín.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

99 %

Hodnocení makléře

Pani Vaculikova byla velmi mila, profesionalni a jednat s ni bylo prijemne. Vzdy jsme vedeli, co bude nasledovat jako dalsi krok, pripadne jsou moznosti. Jeji znalosti a pristup nam usetril spoustu casu a energie.

Martina S.

Bez textového hodnocení

František T.

Co se týče makléřky, paní Vaculíkové, jednoznačně vítězí její zdravý rozum, orientace v oboru a konstruktivní přístup. Negativ bychom po celou dobu obchodu napočítali minimum - jednalo ve většinou o snahu vyhovět prodávající straně. Stejně tak ale bylo mnohokrát vyhověno i nám jako kupujícím. Zkrátka, v rámci zkušeností s jinými makléři můžeme jen doporučit. Zklamání pro nás bylo nabízené financování. Hypotéky poskytované v rámci služeb RK STING mohou být v určitém ohledu při koupi nemovitosti výhodou. Osobně ji vidím ve zjednodušení papírování, kdy se řeší vše ohledně koupě i financování v rámci RK. Další plus může být údajné odpuštění sankcí při neschválení financování. V každém případě, při prvním kontaktu s makléřem byly zmíněny i výhodné úrokové sazby a odbornost pověřených zaměstnanců v RK STING, což v nás vyvolalo náležitá očekávání. Ta se nepodařilo ani zdaleka naplnit. Proto jsme se rozhodli řešit financování vlastní cestou a Vaše řešení odmítnout.

David Š.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Video prohlídky

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 620 134
E-mail:
olga.vaculikova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
nám. Míru 5469
760 01 Zlín

Zanechejte makléři zprávu