Michal Volák

Pracuji v Realitní a investiční skupině STING, u které si vážím profesionálního a lidského přístupu. A přesně takový jsem i já ve vztahu k mým klientům. Je pro mě důležité, abych poskytoval kvalitní služby a své klienty maximálně informoval o každém kroku v průběhu prodeje tak, aby neměli obavy, co se s jejich nemovitostí právě děje. Mým cílem je spokojený klient, který ví, že se na mě může spolehnout a jsem tady pro něj.

Můžete se na mě obrátit s prodejem jakékoliv nemovitosti, prodáváme byty, domy, chaty i pozemky. Navíc se v práci můžu spolehnout na podporu týmu hypotečních poradců, kteří mým klientům pomohou vyřešit finanční stránku koupě nemovitosti.

Pokud se někdy dostanete do složité životní situace, neváhejte a ozvěte se – specializuji se na oddlužení nemovitostí, mohu Vám zachránit nemovitost před dražbou, pomůžu s insolvencí, zařídím půjčku.

Vždycky mám velkou radost, když v Ostravě narazím na bývalé klienty, kteří byli s mou prací spokojení a užívají si nové bydlení, které jsem jim pomohl najít. V tu chvíli vím, že svou práci dělám dobře a má opravdu smysl.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

96 %

Hodnocené pobočky: Opava, Ostrava - Poruba

Makléř: Jiří Pospíšil

Bez textového hodnocení

Miroslav V.

Makléř: Jiří Pospíšil

Bez textového hodnocení

Lukáš S.

Makléř: Tomáš Kawa

Bez textového hodnocení

Stanislav L.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Video prohlídky

Nemovitosti zobchodované za poslední rok

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
602 581 133
E-mail:
michal.volak@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Hlavní třída 889/48
708 00 Ostrava - Poruba

Zanechejte makléři zprávu