Martin Skalka

K práci realitního makléře vedla v mém případě dlouhá cesta. Prošel jsem nemálo zaměstnání od elektrikáře, fotbalového brankáře, strojvedoucího, vedoucího skladu až po krizového manažera. Až nyní ale mohu říci, že mě má práce naplňuje a uspokojuje.

Po dvou letech ve STINGu jsem se stal Specialistou na trh s nemovitostmi s podporou úspěšné firmy s tradicí, zvučným jménem a pevným zázemím v zádech.

Na této práci mě baví její rozmanitost. Každý prodej, pronájem, každá nemovitost je jiná a je pro mě výzvou. Každý lidský příběh je jiný a jsem rád, že se mohu stát jeho součástí.

Největším zadostiučiněním je pro mě dobré hodnocení klientů a jejich doporučení mé profesionální práce známým nebo rodině.

Mou satisfakcí jste Vy, spokojení klienti, kteří se na mě s důvěrou opakovaně obracíte.

Martin

 

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

95 %

Hodnocení makléře

Dobry den,byla jsem velmi spokojena z praci pana Skalky,pomohl mi i ve veci vyreseni financnich zalezitosti, coz vedlo k zdarnemu prodeji nemovitosti. Chtela bych mu touhle cestou velmi podekovat. Doporucim vsem nasledujicim klientum, dekuji

Ladislava K.

Sting doporucim všem

Andrea T.

Bez textového hodnocení

Petr N.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 670 588
E-mail:
martin.skalka@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Dolní náměstí 1
746 01 Opava

Zanechejte makléři zprávu