Bc. Iveta Šmídová

Ve STINGu pracuji od roku 2013, ale v oblasti obchodu se pohybuji o 10 let déle. Musím říct, že jsem se v realitách opravdu našla a má práce se stala mým koníčkem. Mám ráda profesionalitu, a proto je mým cílem povznést práci makléře na takovou úroveň, kdy mě klienti budou vnímat jako spolehlivého partnera, který tady pro ně není jen během prodeje nemovitosti, ale i kdykoliv jindy.

Klienti se na mě mohou obrátit při řešení jakékoliv situace spojené s oblastí nemovitostí – zřízení věcných břemen, dělení parcel, zajištění přístupu, nabídka řešení zadlužených nemovitostí atd.

Všude ve světě je realitní makléř vnímán jako profesionál. Ráda bych svým přístupem, spolehlivostí, odborností, organizačními schopnosti a loajalitou přispěla k tomu, aby mne klienti vnímali jako svého partnera a poradce. U profesí jako lékař, advokát, finanční poradce aj. tomu tak dávno je, tak proč ne v oblasti realit? Vydejte se se mnou na cestu realitním trhem a pomozte mi splnit můj cíl.

„Kdo nemá cíl, nemůže trefit.“

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

97 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Jaroslav H.

Bez textového hodnocení

Jana W.

Dobrý den, s paní Šmídovou jsem se setkal poprvé před pár lety, když jsme chtěli pronajmout náš byt. I přesto, že tehdy jsme jejích služeb nevyužili, udělala na mě ten správný, profesionální dojem. Proto, když jsem řešil pronájem komerčního objektu oslovil jsem také ji. A musím říct, že jsem s jejím přístupem velice spokojen. Je přesná, spolehlivá, snaží se vyjít vstříc a najít řešení. Považuji ji za opravdového odborníka a partnera na reality. Zřejme taky proto dokázala jako první sehnat slušného nájemce, i přesto, že jsem objekt inzeroval vícero způsoby a rovněž kontaktoval potenciální zájemce napřímo z řad svých známých a obchodních partnerů. Její služby můžu vřele doporučit. Radim Kožušník

Radim K.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Video prohlídky

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
606 768 876
E-mail:
iveta.smidova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Dlouhá třída 467
736 01 Havířov

Zanechejte makléři zprávu