Eliška Kovalčíková

V Realitní skupině STING pracuji již od roku 2012. Začínala jako asistentka a po dvou letech jsem přešla na pozici makléřky. Tato práce mě velmi baví a naplňuje.

Zakládám si na osobním přístupu ke každému jednotlivému člověku, kterému se snažím vždy vyhovět i v těch nejsložitějších případech. Důkazem výborných vztahů s klienty a osobní satisfakcí je, že se na mě v budoucnu klienti znovu obrací se žádostí o pomoc při prodeji, nákupu či pronájmu nemovitosti, nebo mě na jejich doporučení oslovují jejich blízcí.

Specializuji se na lokalitu Hodonínska, Kyjovska a Břeclavska. Zde, na jihu Moravy, žiji celý svůj život, a proto Vám mohu poskytnout detailní informace o lokalitách Vašich nových domovů.

Má práce mi dává svobodu a možnost poznávat mnoho skvělých lidí každým dnem. Ráda se setkám i s Vámi a pomohu Vám s nákupem nebo prodejem Vaší nemovitosti.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

93 %

Hodnocení makléře

Výborné služby asistentky Kristíni Bravencové (daňové přiznání)! Děkuji.

Pavel H.

Dobrý den, děkuji za spolupráci a přeji příjemné prožití Vánoc a do nového roku 2020 mnoho úspěchů, štěstí a radosti, ale nade vším zdraví ! S pozdravením

Radim K.

Bez textového hodnocení

Pavlína K.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 670 549
E-mail:
eliska.kovalcikova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Národní třída 335/91
695 01 Hodonín

Zanechejte makléři zprávu