David Zeman

Narodil jsem se v roce 1990. Pracuji a zároveň se bavím svou prací v Jihlavě, kde jsem se i narodil. V minulosti jsem působil v marketingu fotbalového klubu FC Vysočina a zároveň na odboru PR ve stavební společnosti PSJ.

Proč jsem tento obor vyměnil za realitní činnost? Uvědomil jsem si, že i reality jsou z velké části o marketingu a propagaci. Každý jednotlivý prodej nemovitosti vyžaduje stanovení cílové skupiny, promyšlení propagace, precizní fotografie a poutavou video prohlídku. Navíc ve STINGu jsme jako jediní na Vysočině schopni zpracovat i virtuální prohlídku Vaší nemovitosti. To je to, co (nejen) jihlavskému realitnímu "rybníku" chybí dle mého nejvíce. Jsem přesvědčený, že právě v tomto jsem pro Vás tou správnou volbou, která přinese prodeji Vaší nemovitosti přidanou hodnotu, která zvýší její cenu.

Dalším aspektem, který mě k této práci táhl, je práce s lidmi a možnost pomáhat lidem k jejich vysněnému bydlení beze stresu a strachu ze všech procesů, které prodej nebo koupi nemovitosti provázejí.

Za mými zády stojí velká Realitní a investiční skupina STING, která působí na trhu již od roku 1997 a je tak zárukou spolehlivých právních služeb, které s prodejem nebo oddlužením nemovitosti souvisí.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

97 %

Hodnocení makléře

Pan Zeman je opravdu profesionál na svém místě. Pomohl nám zrealizovat už druhý prodej nemovitosti a s jeho přístupem jsme naprosto spokojeni.

Hana K.

Bez textového hodnocení

Volodomyr H.

Bez textového hodnocení

David Š.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
606 662 830
E-mail:
david.zeman@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Benešova 21
586 01 Jihlava

Zanechejte makléři zprávu