Danuše Šebestová

Svou cestu realitním trhem jsem zahájila ve STINGu v roce 2010. Začínala jsem na pozici asistentky, ale už po roce jsem přešla na pozici makléřky. Musím říct, že jsem v realitách našla sama sebe. Na této práci mám ráda hlavně svobodu, rozmanitost a možnost naplánovat si svůj den. Každé ráno vstávám s pocitem, že mě zase čeká něco nového. Často se dostávám do situací, ve kterých musím vymýšlet různá řešení a kombinace tak, abych dosáhla cíle. Každým případem se stále znovu a znovu učím. A to mě baví.

Základem všeho je pro mě pozitivní myšlení a schopnost vžít se do dané situace. Na každý případ se snažím dívat očima klienta a zrealizovat ho k celkové spokojenosti všech smluvních stran.

Tím největším oceněním pro mě je, když se klienti opakovaně vracejí s žádostí o pomoc při zprostředkování prodeje nebo koupi nemovitosti. Pokud mě navíc klienti doporučí svým známým a rodině, nemohu si přát víc.

Chci být pro klienta „makléř s přidanou hodnotou“. 

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

98 %

Hodnocení makléře

Paní makléřka je profesionální, má příjemné vystupování, zodpověděla všechny mé dotazy. Spokojenost klienta je pro ni důležitá. Paní makléřku ráda doporučím dál.

Tereza K.

Bez textového hodnocení

Dominika S.

Bez textového hodnocení

Marek Z.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 201 521
E-mail:
danuse.sebestova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Karola Śliwky 5a/58
733 01 Karviná - Fryštát

Zanechejte makléři zprávu