Dagmar Kunzová

Jsem specialistka na trh s nemovitostmi  ve společnosti realitní kanceláři STING od roku 2008,  mojí specializací je prodej a pronájem bytů v Opavě.

Ve společnosti STING jsem našla práci, do které chodím s radostí a je to práce která mě naplňuje a uspokojuje. I to je  důvod, proč ji dělám tolik let. Za dobu svého působení jsem prodala a pronajala více než 370 bytů v Opavě a okolí.

Našla jsem práci která je rozmanitá. Každý prodej, pronájem, každá nemovitost je jina a je pro mě výzvou. Každý obchodní případ je propojen s konkrétním lidským příběhem a já mohu být díky kleintům jeho součástí.  Jsem si totiž vědoma toho, že pro většinu lidí se jedná o úkon který dělají jednou za život a ke svým klientům tedy přistupuji individuálně a s respekterm.

Nějvětším oceněním mojí práce je, když se klienti opakovaně vracejí s žádostí o pomoc při zprostředkování prodeje nebo koupi nemovitosti. Pokud mě navíc doporučí svým známým a přátelům, nemohu si přát víc.

Těším se na další kontakt s vámi.

Dáša

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

97 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Petr V.

Bez textového hodnocení

Dušan Š.

Zdá se, že hodnocení realitní makléřky je na velmi vysoké úrovni, ale za svým hodnocením si plně stojím. Co nejvíce hodnotím je optimistický přístup v komunikaci a celkovou připravenost při jednáních, nebo dílčích schůzkách..Je zde znát i znalost problematiky místního trhu s realitami.Nevím co k tomu dodat, od ledna bydlím ve svém, tak jak jsem si přál. Paní Kunzovou beze sporu doporučuji. S pozdravem...KUNC Bronislav.

Bronislav K.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 670 581
E-mail:
dagmar.kunzova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Dolní náměstí 1
746 01 Opava

Zanechejte makléři zprávu