Ing. Dagmar Dohnálková

Před vstupem do světa realit jsem pracovala jako obchodní zástupce v oblasti vestavných spotřebičů a kuchyňských dřezů. Vždy mě bavila práce s lidmi a zajímala jsem se o reality, takže když po jedenácti letech působení v minulé firmě přišel čas na změnu, nastoupila jsem v roce 2016 do STINGu a těšila se na nové výzvy. Věřila jsem, že práce v realitách je zajímavá, různorodá, časově flexibilní a plná nových možností. To vše se mi velice brzy potvrdilo. Navíc jsem velmi ráda, že každý den potkávám nové lidi. Někteří klienti se za mnou vracejí a doporučují mě svým známým. Mám z toho samozřejmě velkou radost a pocit, který nikdy neomrzí.

Reality pro mě nejsou jenom práce, ale i zábava. Dobře vím, že klienti nemohou na schůzku dorazit kdykoliv, a tak se jim vždy pokouším přizpůsobit. Proto také často pracuji o večerech a víkendech. Snažím se splnit vše, co klienti od práce realitního makléře očekávají, aby po ukončení obchodu se mnou odcházeli s pocitem, že jsou opravdu spokojení.

Dělám pro ně maximum, často i na úkor volného času. Ale když si ho přece jen někdy najdu, velice ráda ho trávím četbou, se svými vnoučaty, s rodinou, přáteli a cestováním.

Proč byste se měli obrátit právě na mě? Protože se budu snažit udělat vše podle našich vzájemných dohod a splnit Vaše požadavky a přání. Jsem empatická a klienti většinou brzy pochopí, že mi mohou důvěřovat a spolehnout se na mě.

Nebojte se a ozvěte se mi, společně to dokážeme!

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

98 %

Hodnocení makléře

Ing. Dohnálková Dagmar, profesionální a empatická, která splňuje všechno, co má mít kvalitní realitní makléř. Mockrát děkujeme za zprostředkování prodeje našeho pozemku.

Jaromír T.

Bez textového hodnocení

Pavel H.

Bez textového hodnocení

Radovan M.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Video prohlídky

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 100 125
E-mail:
dagmar.dohnalkova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
5. května 720/20
741 01 Nový Jičín

Zanechejte makléři zprávu