Volejte zdarma 800 10 30 10

Bydlení od STINGu za 2,99 % p.a. *

Naší misí je "Pomáhat lidem ke spokojenému bydlení". V současnosti si mnoho lidí nemůže své vysněné nebo potřebné bydlení dovolit kvůli nebývalým sazbám z úvěrů na bydlení, obávám z vysokých splátek u hypoték nebo nepředvídatelným nákladům na energie. Předpokládáme, že toto období může trvat i dva až tři roky.

My máme nemovitosti a klienti nemají bydlení. Proto jsme se rozhodli do konce ledna 2023 uspořádat pro zájemce o nemovitosti v našem vlastnictví akci se zvýhodněným financováním, abychom jim pomohli jejich obavy a období finanční nejistoty překlenout. Chceme pro ně učinit bydlení lépe dostupným. *

Vyzvali jsme také prodávající, kteří přes STING nabízejí své nemovitosti k prodeji, aby se k naší akci přidali formou jednorázové slevy z kupní ceny (Akce).

Akční nemovitosti jsou v naší nabídce označeny "2,99 % p.a." nebo "Akce". Vaše dotazy k vybrané nemovitosti Vám rád zodpoví makléř. Obecné dotazy k akci Vám zodpovíme na naší bezplatné lince 800 10 30 10. Těšíme se na Vaše zavolání.

* Podmínky akce STING > Ilustrativní příklady > Nemovitosti v akci >

* Podmínky akce STING

Nabídka nemovitostí v akci
STING vyhlašuje do konce ledna 2023 akci na prodej nemovitostí určených k bydlení ze svého majetku (tj. vlastníkem nemovitosti nebo družstevního podílu je osoba z Realitní a investiční skupiny STING. Seznam nemovitostí uvádíme níže a budeme jej průběžně aktualizovat. Akce platí pro všechny nemovitosti, u kterých bude do 31. 1. 2023 podepsaná Smlouva o rezervaci.

Pomoc při zajištění financování koupě
STING finanční specialisté za Vás osloví vybrané banky a vyhledají vhodné řešení přímo pro Vaši životní situaci. Na základě Vašeho rozhodnutí a výběru pro Vás nejvýhodnějších podmínek, vč. úrokové sazby a výše splátky, pak za Vás naši specialisté celou hypotéku od A do Z vyřídí. Akce není nabídkou hypotečního úvěru (finančního produktu), je zaměřena na zmírnění finančních dopadů vysokých úrokových sazeb na kupující.

Akční podmínky
STING Vám garantuje po dobu prvních tří let splácení hypotéky doplácet na Váš účet ze svého rozdíl mezi 2,99 % p.a. a Vaší sjednanou sazbou, až do výše 6,5 % p.a. Při sjednané sazbě do 6,5 % p.a. tedy dostáváte po dobu 36 měsíců od STINGu takový měsíční příspěvek, jako by Vaše sazba byla 2,99 % p.a. (pokud si sjednáte sazbu vyšší než 6,5 % p.a., pak jako by byla součtem (2,99 % p.a. + sazba nad 6,5 % p.a.). Podrobnosti budou sjednány v kupní smlouvě.

Příklady:
Pokud si sjednáte úrokovou sazbu:

  • např. 6,4 % p.a. - pak Vaše sazba po dobu 36 měsíců "odpovídá" 2,99 % p.a., protože rozdíl do 6,5 % p.a. doplácí STING
  • např. 6,7 % p.a. - pak se Vaše sazba skládá ze 2,99 % p.a. a přesahu nad 6,5 % p.a., tj. 0,2 % p.a. Rozdíl mezi 2,99 % p.a. a 6,5 % p.a., tj. 3,51 % p.a. hradí STING. Vaše měsíční sazba po dobu 36 měsíců tedy "odpovídá" 3,19 % p.a.

V souvislosti s využitím akce STING neúčtuje žádný poplatek. Případné poplatky bance poskytující hypotéku tím nejsou dotčeny. Realitní a investiční skupina STING si vyhrazuje právo po dobu trvání akce, případně její podmínky upravit. V případě, že podmínky budou stvrzeny rezervační smlouvou uzavřenou s klientem, jsou neměnné.

Měsíční příspěvek
Celkovou výši příspěvku na úroky během tří let spočítáme podle podmínek Vaší hypotéky na začátku při koupi nemovitosti. Měsíční pravidelný příspěvek pak bude činit 1/36 celkového příspěvku (tj. vydělíme ho 36 měsíci). Dopředu tak budete vědět, jakou částku Vám bude STING každý měsíc posílat na Váš bankovní účet.

Vše pod jednou značkou
Investujeme do propojení a efektivní spolupráce našich STING finančních a realitních odborníků, která pro Vás bude představovat nespornou finanční a časovou výhodu. Pokud se rozhodnete zajistit si financování koupě prostřednictvím svého finančního poradce, je třeba počítat s navýšením kupní ceny nemovitosti oproti nabídkové kupně ceně o 1 %. Děkujeme za pochopení.

Společný cíl
Touto akcí se snažíme pomáhat lidem najít dlouhodobě spokojené bydlení a nepodporujeme spekulace s příspěvky. Při následném převodu nemovitosti, ukončení hypotečního úvěru nebo exekuci/insolvenci během tří let od koupě v rámci akce Bydlení se STINGem za 2,99 % p.a. * si proto vyhrazujeme právo od vyplácení měsíčního příspěvku odstoupit. Děkujeme za pochopení.

Ilustrativní příklady

Příklad 1: Z akční nabídky STINGu jste si vybrali nemovitost s kupní cenou 4 500 000 Kč. Na koupi máte 20 % vlastních zdrojů a STING finanční specialista Vám zprostředkoval hypotéku na 80 % hodnoty kupní ceny na 30 let se sazbou 6,25 % p.a. Celkový příspěvek a měsíční pravidelný příspěvek si můžete ověřit v kalkulačce.

Nastavit výpočet podle příkladu 1 >

Příklad 2: Financování nemovitosti z akční nabídky STING v hodnotě 3 000 000 Kč zajišťuje Váš rodinný finanční poradce (mimo STING). Kupní cena je proto navýšena o 1 % na 3 030 000 Kč. Hypotéka ve výši 80 % kupní ceny na 25 let s seboou nese úrok 6,45 % p.a. Celkový příspěvek a měsíční pravidelný příspěvek si můžete ověřit v kalkulačce.

Nastavit výpočet podle příkladu 2 >

Příklad 3: Na nemovitost z akční nabídky STING v hodnotě 4 000 000 Kč Vám STING finanční specialista podle Vašich požadavků zprostředkoval hypotéku na 70 % kupní ceny na 30 let se sazbou 6.55 % p. a. Celkový příspěvek a měsíční pravidelný příspěvek si můžete ověřit v kalkulačce.

Nastavit výpočet podle příkladu 3 >

Výpočet příkladu

  Kč  %   Kč  let   Kč  % 22 166 měsíčně, celkem za 36 měsíců
Zobrazit detail výpočtu příspěvku od STINGu
Měsíc Splátka úroku
sazba
Splátka úroku
sazba
Příspěvěk
od STINGu
1-=
2-=
3-=
4-=
5-=
6-=
7-=
8-=
9-=
10-=
11-=
12-=
13-=
14-=
15-=
16-=
17-=
18-=
19-=
20-=
21-=
22-=
23-=
24-=
25-=
26-=
27-=
28-=
29-=
30-=
31-=
32-=
33-=
34-=
35-=
36-=
Celkem - =

Nabídka nemovitostí v akci

 
Lokalita
Velikost
Cena