Andrea Sáňková

Jmenuji se Andrea Sáňková a jsem realitní makléřkou Realitní a investiční skupiny STING. Můj bratr pracoval ve STINGu a velice se mu ta práce líbila a naplňovala ho. Taky jsem chtěla zažít ten pocit. Proto jsem se po zralé úvaze rozhodla zkusit štěstí a přihlásila jsem se na výběrové řízení do STINGu. Po půl roce jsem věděla, že jsem našla práci, která mě bude nejen živit, ale taky bavit a naplňovat. Způsob myšlení, pracovní nasazení a nadšení, to vše jsem najednou sdílela s kolegy z kanceláře. Ačkoliv je „makléřina“ výrazně individualistická činnost, v této práci jsem našla přátele, kteří mi pomohou, když je třeba, vzájemně se obohacujeme a fungujeme jako sehraný tým. Na této práci mě baví samotné nemovitosti, kontakt s klienty a také to, že mohu za nevyšší možnou cenu a v krátkém čase prodat někdy i celoživotní majetek klientů ve formě nemovitosti. Velmi ráda Vám pomohu s Vaší nemovitostí, ať už s ní zamýšlíte cokoliv.

Mé motto zní „Buď slušný k lidem, když jdeš nahoru, mohl bys je potkat, až půjdeš dolů.“

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

98 %

Hodnocení makléře

100% spokojenost

Františka K.

Paní Sáňková je velice příjemná, vstřícná a i přesto, že koupě nemovitosti byla na delší období a asi trochu nestandardní, společně jsme to zvládli a vydrželi až do konce :-).

Petra S.

Bez textového hodnocení

Petr M.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 670 560
E-mail:
andrea.sankova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Karola Śliwky 5a/58
733 01 Karviná - Fryštát

Zanechejte makléři zprávu