Ing. Alena Plevová

S nástupem do Realitní a investiční skupiny STING jsem rozjela svou kariéru jako realitní makléř a byla u zrodu pobočky ve Žďáře nad Sázavou. Před více než deseti lety jsem byla tímto oborem naprosto nepolíbená, avšak časem a počtem prodaných nemovitostí se rozšiřovaly mé znalosti a zkušenosti.

Po celou dobu mého působení v RK STING jsem prodala nesčetně nemovitostí. Rozvíjím nejen své odbornosti, ale také své dovednosti. Postupně jsem se vypracovala až na pozici manažera pobočky, nyní působím v RK STING jako Specialista na výkup a oddlužení.

Je pro mě důležité, aby mí klienti byli spokojení, pamatovali si mě v tom nejlepším světle a chtěli mě doporučovat i svým známým. Jsem odhodlaná pomoci ve chvíli, kdy člověk řeší své finanční peripetie, ale i s klasickým prodejem nemovitosti. Neváhejte se proto na mě s důvěrou obrátit.

Bude mi potěšením být Vaším makléřem.


Alena Plevová

 

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

95 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Ivana K.

Paní Plevová je velice příjemná, ochotná a vždy nám dobře poradila. Díky ní se nám porařilo získat naší vytouženou nemovitost.

Martin L.

Bez textového hodnocení

Milan F.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Video prohlídky

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
606 662 876
E-mail:
alena.plevova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Veselská 6/7
591 01 Žďár nad Sázavou

Zanechejte makléři zprávu